View Single Post
Old 07-06-2021, 10:04 PM   #471
positivemen
 
Join Date: Feb 2019
Posts: 36,146
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

All my threads

Rep Power: 82
positivemen Непонятно, что и думать...
Default PANÍ Z BANKY CHODÍ PO ULICI S VIBRÁTOREM / Dominika /

PANÍ Z BANKY CHODÍ PO ULICI S VIBRÁTOREM / Dominika /





Models: Dominika
Genre: tattoo, hardcore, toy, pov, blowjob, big fake tits, mature, milf, public sex, anal
Description: Čau lidi. Tohle je taková pecka, že to bude večer v televizních zprávách. Vsaďte se! Koupil jsem úžasnou hračku, vibrátor ovládaný na dálku přes appku v mobilu, a vyrazil za ženskýma. Vibrátor do kundy a rychlý prachy do kapsy, žádná raketová věda. Na ulici jsem oslovil velice sympatickou a elegantní paničku, a pozval ji na kávu. Řekla mi, že se jmenuje Dominika, je jí 35 a má slušně placené místo v bance. Seznámil jsem ji se svým neslušným návrhem, vysypal peněženku a ona souhlasila! V restauraci pod stolem si strčila vibrátor mezi nohy a pak začala neuvěřitelná jízda. Chodili jsme po městě, já jsem ovládal vibrátor přes mobil a sexy bankéřka měla orgasmus přímo na ulici! Masakr! Paní Dominika z toho byla tak pekelně nadržená, že domluva píchání, byla jen otázka ceny. Za nádražím v Čelákovicích jsem ji prcal do zadku a mobilem ovládal vibrátor, co měla pořád v kundě. To byl nářez, přátelé! Kolem jezdily vlaky a lidi čuměli na seriózní paní z banky, co měla péro zaražený až v krku. Na rozloučenou jsem jí mrdkou pokropil kostýmek a vibrátor nechal na památku. A jaký jste měli den vy?

Type: 1080p
Size: 732 MB
Format: MPEG-4
Resolution: 1080 x 1 920
Duration: 21 min 48 s


Download File
positivemen is offline   Reply With Quote
 
Время генерации страницы 0.11098 секунды с 9 запросами